€369.00 *
Prices incl. VAT plus shipping costs
6 x available at the central warehouse
6 available
- Order number: 70575
Weitere Spezifikationen: Position Bedienelemente: Unten Position Spüle: Rechts Passende... more
Weitere Spezifikationen:
- Position Bedienelemente: Unten
- Position Spüle: Rechts
- Passende Ablaufgarnitur: Typ E
| Stove type: | Spüle-Kocher-Kombi |
| Number of burners: | 1 |
| Power: | 1.8 kW |
| gas pressure: | 30 mbar |
| Gas consumption: | 131 g/h |
| ignition: | Manuell |
| Ignition fuse: | Ja |
| Installation dimension depth: | 280 mm |
| Installation dimension width: | 520 mm |
| Depth: | 334 mm |
| Width: | 550 mm |
| Height: | 103 mm |
| Weight: | 3.5 kg |
| colour: | Schwarz |
| material: | Edelstahl |
| Material plate: | Sicherheitsglas |
| Strength: | 8 mm |
Related links to "VanStream Koch-Spüle-Komb"
70580
€329.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
70585
€369.00
*
Items available at the central warehouse
Ready for Shipment
81073
€5.90
*
5 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
5 immediately available
83172
€34.90
*
4 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
4 immediately available
831003
€19.90
*
1 x available in Bochum. Immediately ready for shipment
1 immediately available